Dziecięca magia świąt tworzona przez Elfy, w ich Wielkiej Fabryce!

 Czy warto zabrać dzieci do Wielkiej Fabryki Elfów? 
Tak się zastanawiałam, czy pisać Wam na blogu coś na ten temat, czy relację przygotowywać, czy ktoś będzie chciał zobaczyć to miejsce od strony użytkownika. Ale powiem Wam szczerze - pytaliście osobiście - więc Wam  odpowiem ogólni: POLECAM! 

Zabierzcie swoje Maluchy do świata, w którym rozwija się nie tylko wyobraźnia.... 
Zabierzcie swoje Maluchy do Wielkiej Fabryki Elfów, w której w 10 punktach atrakcji i 10 zadaniach pomogą pomocnikom Świętego Mikołaja skompletować Niedokończoną Zabawkę! 
Zabierzcie swoje Maluchy do miejsca, w którym poczują się jak w bajce, w którym poczują magię świąt. Jednocześnie bawiąc się, rozwiązując zagadki i wyżywając ruchowo! A na koniec, w nagrodę, spotkają kogoś dla nich bardzo wartościowego. Mikołaja!Wielką Fabrykę Elfów możecie odwiedzić w Gdańsku, Warszawie i Katowicach! Wydarzenie przeznaczone dla Maluchów od 3-10 lat. Więcej na jego temat przeczytacie tu >> https://www.wielkafabrykaelfow.pl/ <<

Bilety kupić można w salonach empik, na gruponie i na stronie ebilet.pl (tu wystarczy użyć kodu PREZENT17, by obniżyć cenę biletu o 10 zł w dni powszednie)

Pozdrówcie od nas MIKOŁAJA! ;) 


Brak komentarzy

Prześlij komentarz