WSPÓŁPRACA

MartynaG.pl to blog osobisty prowadzony przez matkę, żonę i kurę domową w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Wszystko w jednej osobie - co pewnie już wiesz z zakładki O MNIE! Moja strona przyciąga do siebie panie domu, kobiety w ciąży i mamy, które lubią podglądać moją codzienność - codzienność, która zapisana w kadrach daje doskonały wgląd do naszego życia. 

Jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie każdy projekt pod jednym warunkiem: Twój produkt bądź usługa całkowicie wpisze się w nasze życie! Wpis sponsorowany, lokowanie produktu, sesja produktowa, działania w kanałach SM, relacje z eventów, relacje z pobytów, organizacja konkursów, użyczenie wizerunku i całe mnóstwo innych możliwości!

Podczas realizacji prac skupiam się na 3 aspektach:
1. Piękne klimatyczne zdjęcia - wysokiej jakości fotografie do dyspozycji klienta (po uzgodnieniu również zdjęcia z naszym wizerunkiem) 
2. Lekka forma treści sprawiająca wrażenie dzielenia się spostrzeżeniami/poglądami/doświadczeniami z komuś mi bliskim. Buduje to poczucie więzi z odbiorcą. 
3. Uwzględnienie oczekiwań klienta - przekazanie ich wartościowej treści poprzez połączenie 1 i 2 punktu.


Dogadamy wszelkie szczegóły i wspólnie zrealizujemy nowe projekty! Nie ma nic przyjemniejszego,  niż doświadczanie tego, co nowe i wywoływanie uśmiechu na ludzkich twarzach - zróbmy to razem! 

NAPISZ:   kontakt@martynag.pl