Lody z dostawą do domu!

Gotowe #cośnadeser

Ależ dobre czasy teraz mamy. Nie wychodząc z domu można dzieciom zrobić ogromną przyjemność. Zaskoczyć je! Pokazać coś nowego. Czasami wystarczy trochę sprytu, chwila w sieci, by wpaść na coś oryginalnego. A ja uwielbiam rozpieszczać moich chłopaków - wszystkich! Tu wiek wcale nie ma znaczenia. Co weekend wymyślam #cośnadeser, by przypieczętować wyjątkowy czas spędzony z rodziną w zaciszu naszego domu.  W sobotę, na dzień mężczyzny wyciągnęłam asa z rękawa. LODY! Ale nie takie zwykłe, na patyku, czy z maszyny podane... Lody, a w zasadzie lodowe kulki przygotowane na bazie świeżego mleka, śmietanki i naturalnych dodatków. Takie oryginalne, o konsystencji pojedynczych kulek powstałych w oparciu o opatentowaną technologię kriogeniczną z użyciem ciekłego azotu, w temperaturze -197 oC. Brzmi ciekawie, prawda?  I zapewniam - taką samą ciekawość te lody wzbudzą w Waszych dzieciach, bo takiej formy podania, takich kolorów i smaków dotąd nie spotkali. Niesamowicie intensywne smaki, kolorowe dzięki naturalnym barwnikom, żadnych sztucznych środków  konserwujących ani składników genetycznie modyfikowanych, nie mają nawet pęcherzyków powietrza! I nie myślcie sobie, że ja sama je stworzyłam ;) To wyjątkowe desery lodowe 
Idziemy z duchem czasu. To, co kiedyś było wyjątkowe, trudno dostępne a wręcz niespotykane  teraz mamy możliwość zamówienia prosto z dostawą pod same drzwi. Kiedyś, takie dobroci można było spotkać tylko w dużych miastach, na rynkach, skwerkach, na promenadach nadmorskich miejscowości - teraz wystarczy wejść do sieci i poświęcić kilka chwil na wybór smaków. Zamówione w środę przyjechały w piątek prosto do naszego domu!  No powiedzcie, czy kiedyś będzie nam się żyło lepiej?

Organizujesz urodzinowe przyjęcie, event (zwłaszcza ten z udziałem dzieci) bądź inny kinder bal? Też możesz zrobić maluchom taką niespodziankę! Zamów lodowe kulki bezpośrednio ze strony Minimelts.pl. Masz aż 8 smaków do wyboru: czekoladowy, truskawkowy, bananowy split, waniliowy, śmietanka z ciasteczkami (mój ulubiony!), cytrynowo-limonkowy, guma balonowa (ulubiony moich dzieci) i wata cukrowa. Wprawdzie minimalna wartość zamówienia to 150zł, ale masz z przy tym aż 15 dużych porcji - zdecydowanie większych niż te, które ja wydzieliłam dzieciom, także starczy Ci ich nawet dla 30. Jedną z możliwych form podania są dedykowane kultowe czapeczki w przeróżnych kolorach. Zaraz po zjedzeniu porcji lodów dzieciaki mogą biec z nimi prosto do piaskownicy. 
Na zamówienie czekasz tylko 2 dni, dostarczone są w paczce z zawartością suchego lodu i tu koniecznie proszę Cię - nim pudełko otworzysz, przeczytaj jak z suchym lodem masz postępować. Jeśli będziesz sprytna - wykorzystasz go jeszcze do domowych eksperymentów z dziećmi :) 
Ze strony Mini Melts Twoje lody przyjadą w zapakowanych próżniowo torebkach. Lody w pojemniczkach, które widzicie na zdjęciu możecie kupić tylko stacjonarnie - i do tego też Was zachęcam - sprawdźcie jak smakują! [kliknij w link do lokalizacji, w których znajdziesz stoiska].


Każdy powód jest dobry, by spróbować Mini Melts! Możesz udawać sama przed sobą, że wciąż masz 11 lat i w ramach kaprysu sprawić sobie prezent. Pyszny prezent. Jeśli trafiliście na stacjonarne stoisko - koniecznie dajcie znać gdzie, i czy próbowaliście tych smaków! 


a na koniec zdjęcie hit! 

Brak komentarzy

Publikowanie komentarza