Czy uwierzysz, że Twoje dziecko może być w bajce?

Jeden z piękniejszych personalizowanych prezentów dla dziecka! 

Chyba nigdy w życiu tak dużo nie czytałam, jak w ostatnich latach - nie będąc dzieckiem, a będąc mamą właśnie. Pamięcią wracam wówczas do swojego dzieciństwa, wyobraźnia działa na najwyższych obrotach przywołując obrazy, które 20-25 lat temu powstawały w mojej dziecięcej głowie, i mam świadomość, że u moich dzieci dokładnie tak samo będzie.

Czytanie dzieciom ma wiele zalet! To przecież nie tylko spędzanie z nim czasu. To nie tylko rozbudzanie wyobraźni i nauka w jednym. Siedząc i słuchając opowieści maluch nieświadomie uczy się koncentracji i cierpliwości. Przez różne historie możemy nauczyć dzieci mnóstwo rzeczy i przekazać wiele informacji, które one tak po prostu nieświadomie zapamiętają! Czytając dzieciom  na głos oswajasz je z książkami od najmłodszych lat, a historie w nich zawarte wprowadzą je w świat wartości, nauczą, jak powinno się zachowywać, postępować, i co jest dobre, a co złe. 

Prawda to: książek jest całe mnóstwo. Wiersze, opowiadania, baśnie i bajki. Asortyment szeroki. Każdy znajdzie coś dla siebie i dla swojego dziecka. Ale kiedyś przez to wszystko przebrniecie, i wtedy w głowę będziesz zachodzić, jaką wybrać kolejną pozycję, czym je zaskoczyć, zainteresować... i tu mam dla Ciebie świetną nowinę - możesz dać mu coś więcej! Wyobraź sobie, że w książce, którą będziesz trzymać w ręce pojawi się dziecko? Tak! Twoje dziecko, prosto z ulubionego zdjęcia. Ono stanie się jej bohaterem! Pojawi się w każdej pięknej ilustracji, a jego imię będzie w tekście. Wszystko jest możliwe! 
Po prostu wejdź tutaj > www.jestemwbajce.pl 

Zobacz, ile tam bajek! Takich bajek, które pozwolą Twojemu dziecku być bohaterem - strażakiem, który ratuje zabawki,  pomocnikiem w poszukiwaniu różdżki w krainie wróżkoladii, uczestnikiem smoczego wyścigu, majstrem, który pomoże pojazdom w potrzebie, czekoladową królową w cukierni, i uczestnikiem fascynującej przygody w lodówce - tuż po zgaszeniu w niej światła. A to nie wszystko - sami zobaczcie, co jeszcze! Bo ciągle powstają nowe bajki, w których nie tylko jedno dziecko może być bohaterem, a nawet dwoje - ulubieni koledzy lub rodzeństwo. 

Nawet sobie nie wyobrażacie, jak czytając taką personalizowaną książeczkę można wprowadzić dziecko w skupienie! Jak w swojej maleńkiej główce układa sobie obraz tej historii, która z jego wizerunkiem przedstawiona jest na każdej stronie. Jak zahipnotyzowane! Ono autentycznie to przeżywa! 
I mając tę książeczkę przed sobą może w końcu powiedzieć: "Mamo, ja JESTEM W BAJCE!"?! A kto by nie chciał być? Ja nie wiem :) 

Wejdź na nasz profil Instagram, obserwuj go i weź udział w konkursie! Już jutro do rozdania mam aż 3 książki :)
> klik <
Brak komentarzy

Publikowanie komentarza