Daj dziecku RUCH w prezencie!

Poznaj rowerki biegowe Kido Bikes! 


I nadszedł ten czas, w którym każdy z nas wciela się w Św. Mikołaja. Z mniejszym lub większym workiem. Do obdarowania mamy wiele bliskich nam osób, ale to dzieci zawsze najistotniejszą tu grają rolę. Tupią nóżkami na myśl o tym, że być może niebawem spełnią się ich marzenia... że ten list, który pisali całkiem niedawno na pewno zostanie przeczytany a każdy punkt z listy marzeń zrealizowany. Łatwo jest, gdy ma się wgląd do listów swoich dzieci - gorzej jest, gdy pisać listów jeszcze nie umieją, albo nie potrafią zdecydować się na jeden konkretny prezent - rzucając po kilka pomysłów dziennie - tak też bywa. Czasem też za zadanie mamy obdarować inne dziecko - a to chyba zadanie jeszcze bardziej trudniejsze. 

W tym prezentowym czasie przychodzę z odsieczą. Nie wiesz, co podarować dziecku na prezent? Ruch mu podaruj! Ruch, albo motywację do niego. W dzisiejszych czasach, gdzie dzieci większość wpatrzone są w szklane ekrany - kolejna gra na PS, tablet czy telefon wcale nie sprawią, że to się zmieni. Ja wiem - to być może właśnie wymarzone prezenty dla dzieci, ale póki jeszcze możesz - to Ty decyduj, co dasz im w prezencie.

Pomysłów jest mnóstwo: kurs jazdy konnej, roczne wejścia do sali zabaw, deskorolki, rolki albo rowerki - np. te biegowe,  które dla maluchów są idealne. 

 


Dzięki rowerkom biegowym maluch może uczyć się utrzymania równowagi - a to doskonałe ćwiczenie przed przesiadką na prawdziwy rower! Na początku jazda może przypominać spacer, tylko z siodełkiem gdzie trzeba, a gdy śmiałości nabierze dziecko przyspiesza i zaczyna biegać, by potem przez kilka metrów móc na nim jechać z nogami w górze.  Umiejętność nauki jeżdżenia na rowerze może być  dzięki niemu dużo łatwiejsza... Wiecie co jest najważniejsze? To właśnie to, że to kolejna rzecz motywująca dzieci (i rodziców) do przebywania na świeżym powietrzu! 

Rowerki biegowe KIDO jakie widzicie na zdjęciach wykonane są z myślą o dzieciach w wieku 2-5 lat o długości nóżki powyżej 35 cm. Są skalowalne – regulacja siodełka i kierownicy pozwala idealnie dopasować ich wysokość do wzrostu maluszka a co za tym idzie - jeden wydatek cieszy długie lata. To lubimy :) Mamy tutaj wiele praktycznych rozwiązań:
* miękkie ergonomiczne siodełko - które niweluje drgania podczas jazdy
* pompowane pneumatyczne koła - które zabezpieczą kręgosłup małego rowerzysty, dają świetną przyczepność i stabilną jazdę
* praktyczny uchwyt za siodełkiem - umożliwiający przytrzymanie maluszka 
* podest na stopy - dla zaawansowanych podróżników, którzy utrzymują już równowagę i mogą sobie podczas jazdy położyć na nim nóżki.
* jest lekki - wykonany z aluminium waży zaledwie 4,3kg

Te rowerki stworzone są również z myślą o bezpieczeństwie dzieci! Mają tylni hamulec bębnowy, aluminiową rączkę hamulcową z regulacją, a nawet ukrytą w ramie linkę hamulcową - co jest super rozwiązaniem! Im mniej wystających elementów dla takich maluchów - tym lepiej.

Do takiego rowerka zawsze warto dokupić akcesoria, które zapewnią bezpieczeństwo, widoczność na drodze, komfort i prawdziwą przyjemność z jazdy.

Czy to nie frajda dla dzieci przebywać na świeżym powietrzu - zwłaszcza,  gdy ma się motywację?Poznaliście już rowerki, a teraz mam dla Was niespodziankę!
Na moim Instagram organizuję konkurs, w którym do wygrania 2 rowerki biegowe Kido Bikes!
KLIKNIJCIE TU i czekajcie na mój ruch! Dodatkowo teraz na wszystkie rowerki  i akcesoria KIDO bikes 
mam rabat 10% z hasłem 
'martynag'
*ważny do 20.12.2018r! Brak komentarzy

Publikowanie komentarza