#wyprawka - kącik niemowlaczka cz.1


Jeden kącik w sypialni.
Zupełnie malutki, niespełna 2m.

Zmieścić się tam ma kołyska i komoda, może jakaś witryna zamiast tego. Na ścianie muszą zawisnąć półki a pod kołyską kosze i worki na akcesoria. Gdzieś pojawić się musi miejsce do przewijania, lampeczka z przyjemnym światłem. Gdzieś pomieścić muszę wszystkie malutkie ubranka, gadżety, pościele, kocyki, i w coś poduszki będzie trzeba schować. Chociaż zostało 9 tygodni, to jednak liczę się z tym, że okres świąteczny rządzić się będzie swoimi prawami... nie zostawię wszystkiego na ostatnią chwilę. 

Będąc w swojej pierwszej ciąży na tym etapie byłam już przygotowana na wszystko, chociaż nadal cieszyłam się szaleństwem zakupów. To był cudowny czas :) Dwie spakowane torby, już chyba nawet wszystko było wyprane i poukładane. Kosmetyków pełna komoda. Zapas pampersów. Wózek stał gotowy do drogi. Życie kręciło się tylko wokół tego.... teraz mniej na to czasu, ale również zaczyna.

Przyjemne to! Bardzo! I cieszy każda najmniejsza drobnostka... każde body w rozmiarze 56, każda muślinowa pieluszka. Już jedzie do mnie pośpiechem Kosz Mojżesza, co stanie w salonie. Już czeka malutka wanna i ręczniki, które otulać będą mokre ciałko. Nocami śpię na rogalu, który posłuży mi do karmienia - a o tę kwestię też muszę zadbać. Wszystko Wam pokażę.... Wszystko opiszę byście mogli odnaleźć to, co Was interesuje. Dziś pozwolę Wam rzucić okiem na kilka fotek, które dla Was zrobiłam wypakowując większość rzeczy z paczek.... jako małą zapowiedź tego, co niebawem będzie na blogu... Linki: 
kołyska - Northome.pl / prześcieradło, otulacz i kocyk muślinowo-dzianinowy, poduszka gwiazda - MuzPony.pl / koc z pomponami, drewniane zawieszki do wózka- SylwiaSzyteMiłością / myjka, drewniany gryzak, szczotka do włosów - Lullalove / jutowy worek - pepco / 3 muślinowe otulacze - Lassig / body, otulacz - oH Tully / buciki - SziSzi


Brak komentarzy

Prześlij komentarz