O MNIE


Witam Cię! 
Jeżeli tu jesteś, na pewno zainteresowała Cię moja osoba. Kim więc jestem? 


Nazywam się Martyna Górczyńska, jestem całkiem młodą mamą,  mam nadzieję pierwszą i ostatnią żoną Marka - zawodowego strażaka. W naszym domu każdego dnia rozbrzmiewa najcudowniejszy z możliwych dźwięków, jakim jest śmiech naszych dzieci! Trzyletni Oliwier, przyszły przedszkolak oraz Leon, który w tym roku pojawił się na świecie - to największe szczęście, jakie nas spotkało . Każdego dnia robimy wszystko, by zapewnić im lepsze życie i najcudowniejsze wspomnienia z dzieciństwa - wspomnienia, które zapisywane są w kadrach naszej codzienności. Mieszkamy w (nie)małym jednorodzinnym domku na wsi w woj. łódzkim, który nadal urządzamy - chcesz nas poznać bliżej? Chcesz zajrzeć do naszego domu? Zajrzyj na mój blog!

Dlaczego zaczęłam pisać bloga? Dobre pytanie. Śmiało mogę powiedzieć, że gdyby nie moje dzieci, bloga by nie było. Chyba skłoniła mnie do tego nuda, być może nadmiar wolnego czasu - efekt "uboczny" pierwszej ciąży, ale na pewno głównym powodem była chęć dzielenia się swoim szczęściem z innymi! Z cichej czytelniczki stałam się autorką własnej strony internetowej, która w zasadzie z dnia na dzień stała się dla mnie czymś więcej, niż tylko pamiętnikiem w wersji online. 
Jestem tu, bo to lubię, bo traktuję to jako pracę i hobby jednocześnie. Czy można wyobrazić sobie lepsze zajęcie dodatkowe wychowując dzieci i prowadząc dom jednocześnie?

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować - kliknij KONTAKT,
Jeśli chcesz podjąć ze mną współpracę - kliknij WSPÓŁPRACA
Jeśli chcesz zajrzeć do naszej codzienności - wybierz interesujący TEMAT Jeśli chcesz poznać mnie bliżej - widzimy się na blogu!

Każdy wpis daje możliwość do wymiany swoich spostrzeżeń i odczuć! Nie krępuj się... -  skomentuj, udostępnij dalej, napisz mi wiadomość prywatną jeśli tylko potrzebujesz bliskiego kontaktu z inną mamą!  Koniecznie obserwuj nas w social media :) Wszystkie ikonki znajdziesz w prawym górnym rogu strony.