O MNIEWitam Cię! 

Jeżeli tu jesteś, na pewno zainteresowała Cię moja osoba. Kim więc jestem? Nazywam się Martyna Górczyńska, jestem całkiem młodą mamą,  mam nadzieję pierwszą i ostatnią żoną Marka - zawodowego strażaka. Mamy dwuletniego Synka Oliwiera, ale zamierzamy powiększyć naszą rodzinę w najbliższym czasie - miłości w nas tak wiele, że z przyjemnością obdarujemy nią gromadkę dzieci. Mieszkamy w (nie)małym jednorodzinnym domku na wsi w woj. łódzkim, który nadal urządzamy. 
Dlaczego zaczęłam pisać bloga? Dobre pytanie. Chyba skłoniła mnie do tego nuda - efekt uboczny pierwszej ciąży. Z cichej czytelniczki innych stałam się autorką własnej strony internetowej, która w zasadzie z dnia na dzień stała się dla mnie czymś więcej niż tylko pamiętnikiem w wersji online. 
Jestem tu, bo to lubię, bo traktuję to jako pracę i hobby jednocześnie. Czy można wyobrazić sobie lepsze zajęcie dodatkowe wychowując dziecko i prowadząc dom jednocześnie?

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować - kliknij KONTAKT,
Jeśli chcesz podjąć ze mną współpracę - kliknij WSPÓŁPRACA
Jeśli chcesz zajrzeć do naszej codzienności - wybierz interesujący TEMAT

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej - widzimy się na blogu!

Jeżeli nachodzą Cię jakieś konkretne przemyślenia -  skomentuj, udostępnij dalej i koniecznie obserwować nas w social media :) Wszystkie ikonki znajdziesz w prawym górnym rogu strony.

Obsługiwane przez usługę Blogger.