Jak ubrać chłopca do Chrztu?Powiem szczerze: nie przepadam za ubrankami do Chrztu dla chłopców, jakie znaleźć można w ofercie sklepów.
Garniturki w wersji 'mini' dostępne są wszędzie... niektóre są nawet ładne, chociaż większość z nich  jest szersza niż dłuższa i ale mają jedną wielką wadę: są niepraktyczne! Te, które są warte uwagi kosztują ponad 200zł i nie ma co ukrywać: to wydatek na RAZ! Do tego jakieś body, skarpetki i buciki - kwota robi się coraz większa. Czy nie przyjemniej byłoby kupić coś, w czym naprawdę Wasze dziecko będzie wyglądać stosownie do okoliczności i jednocześnie jest duża szansa, że wykorzystacie tę garderobę w przyszłości? W co zatem ubrać chłopca w ten ważny dla niego dzień? 

Tak!! Jedno centrum handlowe, lub 20 minut w sieci :) Ja skorzystałam z wyprzedaży online - Wy też ich szukajcie :) 

Obowiązkowo biała koszula z muchą. Koszulę dorwałam za 20zł na wyprzedażach w ZARA, muchę miałam po Olim kupioną za 14 zł w Cocodrillo. Spodnie typu chinos są w stałej ofercie H&M za 40zł - doczepiłam do nich szelki z innych spodni. Na wierzch miałam przygotowany cienki sweterek na guziczki - również kupiony za 40zł w H&M. Do tego oczywiście skórzane buciki z SziSzi, które kupiłam z rabatem wydając 60zł. I tyle!
Każda z tych rzeczy na pewno zostanie przez nas jeszcze nie raz założona. Jeśli nie - chętnie odsprzedam :) Wiem o tym, że to dobre rozwiązanie, bo bardzo podobny zestaw miał Oli (lecz niestety w innym rozmiarze) i długo korzystaliśmy z tych ubranek. Myślę, że można ubrać dziecko stosownie do tej podniosłej okazji, elegancko, jednocześnie wybierając praktyczną odzież. Zobaczcie:
To wpis, który jest odpowiedzią na Wasze pytania. Chciałam Was zainspirować... Wiele mam ma problem z wyborem ubranka do Chrztu Świętego, bo o ile sukieneczek dla dziewczynek jest całe mnóstwo, to dla chłopca wybór jest zazwyczaj nieco okrojony. Mówię to ja: mama dwóch facecików! 
Jeśli natomiast interesuje Was moje podejście do wiary - kilka (ale konkretnych) słów napisałam tu <klik>
Brak komentarzy

Prześlij komentarz