Daliśmy wycisk! Hurom Alpha H-AA


 O jedno trzeba dbać na pewno: o zdrowie! A gdyby tak na co dzień, oprócz zdrowo, było jeszcze smacznie??
Jedną z zalecanych 5 porcji warzyw i owoców jest sok. Najlepiej ten świeżo wyciskany, z warzyw zebranych prosto ze swojego małego warzywniaka, i owoców z pobliskich sadów. Gdy mamy 100% pewności, że wszystkie składniki są eko, a w nasze źródła witamin i minerałów nie potraktowane były żadną chemią - tak, wówczas jest i zdrowo, i smacznie! Ale spokojnie - jeśli nie mamy takich dobroci pod ręką możemy wybrać się na ryneczek i znaleźć najbardziej wiarygodne źródło dostawy w postaci wiekowej babuni, handlującej tym, co na świat wydały równie wiekowe jabłonie i krzewy owocowe rosnące wokół jej chatki. Żeby móc wycisnąć z tych produktów jak największą ilość dobroci - potrzebna nam wyciskarka. I tu oferta jest bogata, wybór ogromny, chociażby u lidera wśród wyciskarek wolnoobrotowych - marki HUROM. 
Przez ostatnie kilka miesięcy testowaliśmy jeden z najnowszych modeli: Hurom ALPHA H-AA.  Pochłonęła całe mnóstwo owoców i warzyw. Zaspakajała pragnienie. Mało tego! Tworzyła najpyszniejsze desery.  Dostarczała witamin, minerałów, enzymów, fitoskładników oraz błonnika – jednym słowem wszystkiego, co daje naszemu organizmowi dobrego kopa, a nawet wzmacnia odporność. Teraz, w sezonie jesiennym każda mama to doceni!

Wyciskarki Hurom charakteryzują się największą wydajność i klarowność wydobywanego soku. Ich  opatentowana technologia wolnoobrotowego wyciskania na zimno sprawia, że soki są jednolite i nie rozwarstwiają się - co potwierdzam, bo sprawdzałam przechowując świeżo wyciśnięty sok w lodówce. Przy sokach wytłaczanych na zimno, w przeciwieństwie do soków pasteryzowanych, nie ma procesu przetwarzania, który niszczy składniki odżywcze oraz aktywne enzymy - zatem dobroci mamy więcej przygotowując sok w domu, razem z dzieckiem, niż korzystając z tego, co serwowane jest na sklepowych półkach.  
korzyści soków Hurom
Przygotowywaliśmy mleko roślinne, lody, sorbety oraz smoothie - a to wszystko dzięki temu, że model ALPHA H-AA wyposażony jest w dwa sita: do soków klarownych i soków gęstych, dostawkę do lodów umożliwiającą mielenie, wyciskarkę do cytrusów a nawet formę do domowego tofu. Mogłabym powiedzieć, że robi się z tego małe urządzenie wielofunkcyjne - a zapewne producenci mają kilka asów w rękawie, które wprowadzą przy okazji tworzenia kolejnych nowych bestsellerów. Słyszałam jak pracują wyciskarki z niższej półki - są głośniejsze i wyraźnie zwalniają przy wyciskaniu soku z marchewki. Cena jednak idzie w parze z jakością.  Montaż? Nic trudnego - producent dołączył najprostszą w świecie instrukcję. Mycie? Wystarczy przepłukać wszystkie elementy pod bieżącą wodą i wysuszyć na dołączonym do zestawu stojaku. Wiecie co jest plusem tej wyciskarki? Jest skonstruowana tak, że mogą ją obsługiwać nawet dzieci! A to ważne, bo trudno jest odmówić dziecku przyjemności przygotowywania tych rarytasów. Komora wsadowa jest stosunkowo niewielka, ale dzięki temu mamy pewność, że do wyciskarki trafiają cząstki o odpowiednim rozmiarze i (co ważne przy maluchach) nie ma możliwości, by dziecko mogło zrobić sobie krzywdę wkładając do środka paluszki. Dzięki temu, że i komora wsadowa i misa są wykonane z przezroczystego tworzywa a to znaczy jedno: ogromna frajda z możliwość obserwacji całego procesu powstawania soczku.

Przejdźmy do sedna! Przyznajmy sobie jako matki szczerze! Doceniamy każdy sposób przemycenia dziecku świeżych warzyw i owoców do diety. Masz niejadka? Ja mam. Pisałam Wam wielokrotnie - nie zmuszam go do jedzenia, ale znajduję sztuczki, by jednak cokolwiek pochłaniał. No i dzięki tej wyciskarce mam kolejny as w rękawie! Bo moje dziecko nie interesuje to, że to, co właśnie pije to sok z pietruchy, selera naciowego, jabłka i cytryny - ale to, że jest zielony i pysny :) Sok z buraka? Celwony i słodziutki! Lody latem? No problem! Wystarczy zmrożone owoce - ewentualnie łyżeczka miodu - niech je i idzie na zdrowie :) Pożywne śniadanko? Po wyciśnięciu świeżego owocu dodaj do wyciskarki jogurt naturalny. Możliwości całe mnóstwo... ale zdradzę Wam swoje ulubione przepisy:

Zapytacie zapewne, czy warto wydać tą kasę na ten sprzęt? Odpowiem Wam: jeśli tylko masz możliwości i wahasz się, czy jaki model Hurom wybrać - WARTO zainwestować w Hurom Alpha H-AA! W parze z ceną idzie jakość. Zdecydowanie! To wydatek nie mały, ale biorąc pod uwagę, jak długo będzie Wam służył, w jakiej technologii pracuje i fakt, że na sprzęt macie 10 lat gwarancji - warto. Przyjemność użytkowania i dla Ciebie, i dla młodszych członków rodziny. Mnóstwo możliwości zastosowania w codziennym życiu, przemycania wartościowych składników odżywczych a nawet sposób na rozszerzanie diety maluchów. Przede wszystkim: zdrowie podane w szklance! A żeby zmotywować jeszcze bardziej tych nadal niezdecydowanych na hasło MARTYNAG dostaniecie aż 10% rabatu na cały asortyment!! Tylko do końca roku 2017! 

Znalezione obrazy dla zapytania hurom logo


Na koniec nasze video!Więcej na temat tego modelu wyciskarki przeczytacie tu: https://hurompolska.pl/produkty/aa-h-aa/
Więcej na temat wyciskarek wolnoobrotowych Hurom przeczytacie tu:  www.hurom.com.pl


Brak komentarzy

Prześlij komentarz