Zatrzymaj lato w ramkach!


Niech wspomnienia z wakacji zostaną na dłużej!
Stwórz sobie małą galerię wspomnień  dzięki uchwyconym chwilom oprawionym w ramki. Wprowadź ciepły i pozytywny nastrój. Wspominaj każdego dnia najważniejsze momenty. Czas mija tak szybko - nie pozwól, by te chwile tak po prostu uleciały... 

Pamiętasz, jak tego lata Twoje dzieci zachwycały się małym pieskiem dziadków?
Pamiętasz, jak w lata ubiegłe z ziemi wyrastał Twój dom?
Pamiętasz, jak jeszcze kilka miesięcy Twoje dziecko przewróciło się z pleców na brzuszek?
Pamiętasz, jak na tarasie znajomych stał słój na lemoniadę i piliście ją spragnieni ochłody? A jak smakowała Twojemu dziecku pierwsza w życiu jagodzianka, pamiętasz?
Być może jeszcze tak, ale za moment te obrazy z pamięci odlecą.
  1. Tylko w jeden sposób będziesz mogła te wspomnienia zatrzymać na dłużej! Robiąc zdjęcia. Rób te zdjęcia zawsze i wszędzie. W każdym ważnym dniu. W każdym wzruszającym momencie! 
  2. Ale gdy je zrobisz - nie zwlekaj z wywołaniem! Im dalej w las, tym ciężej. I ja mam zaległości.. nawarstwiło się tego tyle, że nie sposób przejrzeć i wybrać najlepsze - godne powieszenia na ścianie, godne schowania w albumie albo obdarowania bliskich. Staram się jednak chociaż RAZ w roku, najczęściej w okolicach świąt (bo najtaniej) wywołać kilkadziesiąt sztuk. I Tobie to radzę. 
  3. A gdy masz je już w ręku, i kawałek gołej ściany w domu - biegnij po ramki na zdjęcia. Małe. Duże. Wielkie. Białe. Drewniane. Złote. Wiszące i stojące. Możesz kupić jedną i zmieścić w nią wiele pamiątkowych zdjęć!
    1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6
  4. Opraw zdjęcia w ramki. Postaw na komodzie. Powieś na ścianie. Najlepiej tam, gdzie zerknąć możesz, by przywołać wspomnienia zawsze wtedy, gdy złe emocje biorą górę. 
  5.  A potem znów rób zdjęcia... 

Niby to takie proste 5 punktów! Takie oczywiste. Ale z realizacją zwleka się nieustannie.  Zatem rozsiądź się dziś w fotelu wygodnie, poświęć chwil kilka i wybierz chociaż 10 zdjęć, które chciałabyś mieć na wyciągnięcie ręki. Tu i teraz! A potem zrób to jeszcze raz, i dwa... aż zapełnisz wszystkie albumy i ramki na ścianie.

Zdjęcie: Salony Agata

Zdjęcie: Salony Agata
Nie masz zdjęć? W ramkach możesz najpierw zamknąć nowoczesne plakaty. A w między czasie doskonal się w sztuce fotografowania! Tylko ćwiczenie czyni mistrza. Może Twoje zdjęcia architektury zawisną kiedyś nie tylko na Twojej ścianie?!

Zdjęcie: Salony Agata

Brak komentarzy

Prześlij komentarz