Walizka Synusia :)


WALIZKA SYNUSIA


Zakupiona i spakowana w dniu dzisiejszym. Z informacji, które dostałam wynika, że niewiele w szpitalu będzie mi dla Maleństwa potrzebne, dlatego podzielę się z Wami tym, co spakowałam. Oto ona:
Walizka, PEPCO Cena: 19,90zł 

Walizeczkę zakupiłam w sklepie Pepco, największa z dostępnych. Jest przepiękna... Nie mogłam się powstrzymać. Od razu zabrałam się do przepakowywania tego, co naszykowałam w innej torbie dla Naszego Maleństwo. A oto zawartość:

Jak pisałam wyżej, zrobiłam wywiad wśród ostatnio rodzących koleżanek i spisałam rzeczy, które będą mi potrzebne w szpitalu. Przyznam, że bardzo się zaskoczyłam, bo naprawdę lista jest uboga. Nie będę dziś zagłębiać się w to, co potrzebne jest dla mnie. Szpital zapewnia odzież, pieluszki jednorazowe, kosmetyki, akcesoria do karmienia. Jedyne co będzie potrzebne to:
1. Cztery pieluszki tetrowe - w tym dwie przekazane pracownikom szpitala.
2. Dwie pieluszki jednorazowe - na wyjście. Dwie, gdyby mi mały psikusa zrobił:)
3. Waciki kosmetyczne wszelkiego rodzaju, patyczki do uszu - w dniu wypisu gdy szykujemy Bobaska do domu korzystamy już ze swoich produktów.
4. Chusteczki nawilżone BabyDream - mała paczuszka 20szt.
5. Gruszka do noska - najzwyklejsza
6. Próbka płynu do kąpieli PAT&RUB
7. Sól fizjologiczna
8. Maść ochronna Bepanthen
9. Szczoteczka do włosków z miękkiego naturalnego włosia na poprawienie fryzurki
10. Smoczek
Mam do tego Becik, który wrzuciłam do własnej torby i 2 podkłady do przewijania (jeden dla mnie drugi ewentualnie dla Maleństwa jeśli będzie taka potrzeba). Na wyjście w foteliku naszykowany jest otulacz dla Małego i komplecik ubranek /chociaż jeszcze nie wiem czy Babcia nie zasponsoruje innego w odpowiednim rozmiarze/.
I oto cały zestaw:)
Walizeczka będzie leżała potem na przewijaku - pomieści wszystkie kosmetyki a i pięknie wygląda.


Zachęcam Was do zakupu  - fajny gadżet :) [klik]


2 komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. Polecam zakupić :) My w niej obecnie trzymamy kosmetyki do codziennej pielęgnacji - w zupełności wystarcza

      Usuń