Wygraj krzesełko dla dziecka od Happy Sitti! WYNIKI


Regulamin konkursu Sitti.pl 
KONKURS! Wygraj jeden z dwóch foteli Happy Sitti! Regulamin! 

I. ORGANIZATORZY I SPONSORZY
1. Organizatorem tego konkursu, zwanego dalej "Wygraj jeden z dwóch Happy Sitti!" jest Martyna Górczyńska, autorka bloga www.MartynaG.pl.
2. Partnerem i jednocześnie sponsorem konkursu jest firma Grafol S.C. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 21, 55-330 Pisarzowice

II. NAGRODY
1. Nagrodami są:
1x Sitti Cat - http://happysitti.pl/portfolios/sitti-cat/


1x Sitti Dino - http://happysitti.pl/portfolios/sitti-dino/
2. Fundatorem nagrody jest Happy Sitti.
3. Producent Happy Sitti zobowiązuje się do przekazania nagrody w terminie 10 dni od daty zgłoszenia zwycięscy.

III. ZASADY KONKURSU
1. Konkurs ogłoszony zostanie przez Organizatora na stronie internetowej www.MartynaG.pl i trwać będzie profilu Facebook MartynaG.pl - https://www.facebook.com/martynagpl.
2. Aby wziąć udział w Konkursie należy:
  a) w komentarzu pod postem konkursowym na Facebook (@MartynaG.pl) napisać, które z krzesełek Happy Sitti chcielibyście wygrać dla swojej pociechy i do jakiej czynności lub zabawy je wykorzystacie.
b) obserwować profil Facebook organizatora konkursu MartynaG.pl  oraz partnera i sponsora Happy Sitti.
3. Masz prawo do wysłania tylko jednego zgłoszenia!
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 08.06.2016r. do godziny 23:59 na stronie organizatora konkursu (www.MartynaG.pl) i  profilu Facebook (https://www.facebook.com/martynagpl/)
5. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany za pośrednictwem portalu Facebook.com o wygranej.
6. Zwycięzca konkursu zobowiązuje się do kontaktu w ciągu 3dni roboczych od otrzymania informacji.

IV. CZAS TRWANIA I POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.Konkurs odbywać się będzie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od 01 czerwca 2016 do 06 czerwca 2016 do godz. 23:59, na zasadach wskazanych w niniejszym regulaminie.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w niniejszym regulaminie.
3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele partnera, osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie najbliższej rodziny organizatora i partnera/sponsora (tj. małżonek, dzieci, osoba pozostająca w stosunku przysposobienia oraz jej małżonek, a także osoba pozostająca we wspólnym pożyciu).
4. Do konkursu nie zostaną dopuszczone wpisy, które:
a) naruszają prawo obowiązujące w Polsce,
  b) naruszają prawa i uczucia osób trzecich,
c) nie zawieraj spełnionych warunków wymienionych w punkcie III
d) naruszają inne postanowienia zawarte w regulaminie konkursu.
5. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Udział w konkursie, oznacza akceptację wszystkich punktów Regulaminu Konkursu.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
a) zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych,
b) podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.
__________________________________________________________


WYNIKI!!! 

Nie mogłam doczekać się rozdania nagród ! Zupełnie tak samo jak Wy. Sponsorzy konkursu wybrali dwóch zwycięzców i powiem szczerze: ja chętnie takich nagród rozdałabym jeszcze więcej :)

A oto oni:

Model CAT wyjedzie do Pani Karoliny Kozłowskiej i jej córci Anastazji - mamy nadzieję, że na tym krzesełku zjedzone zostaną wszystkie posiłki! Model Dino trafia do Pani Kazimiery Woźniak i jej syna Filipka - oby powstawało jeszcze więcej bajek i wierszy spod tej małej rączki!

Gratulujemy Wam, i dziękujemy za tak liczny udział w konkursie! :* Jeśli zwycięzcy będą chcieli podzielić się z nami radością odbioru nagród i prześlą nam zdjęcia - byłoby super :) Czekamy!  Prosimy o kontakt. 


A! UWAGA! Nagroda również dla wszystkich biorących udział !!! 20% rabatu na krzesełka -  hasło MartynaG.pl  ! :) 

7 komentarzy

 1. Krzesełko Kotek byłoby idealne zwlaszcza że córcia ciągle chodzi na czworaka udają koteczka miał miał 😍
  Milion zabaw mam z nim w głowie! Jednak póki co to będzie bardzo pomocny w nauce stawania która moja córcia codziennie dokształca do perfekcji! Po za tym można z nim bawić się w sklep/bank/poczte,idealne będzie w przyszlosci do gry w państwa i miasta bo będzie można się w niej nieźle schować że swoją kartka. Super się nada do rysowania na balkonie zwlaszcza że mamy mało miejsca na nim... idealne będzie jako podpurka żeby córcia ustala i pomogła myć naczynia mamie bo już ma takie zapędy! Mogłabym tak wymieniać bez końca ale dziecko me domaga się by matka odkleila się od komputera. Więc ten tego ... pozostaje trzymać kciukasy 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. idealne dla dzieci i jednoczesnie radość dla dziecka, bo jakby zabawkowe

  OdpowiedzUsuń
 3. zagraliśmy i czekamy. Krzesełko śliczne i jak widać solidne, a to podstawa :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymamy mocno kciuki za wygraną,może nam się poszczęści ✊✊✊

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej wyniki tuż tuż aż się boję :P

  OdpowiedzUsuń