RABATY!


Ah, my kobiety! Uwielbiamy sprawiać przyjemność sobie i innym. I nie ma co ukrywać - również poprzez kupowanie. Niech no tylko przyjdzie sezon wyprzedażowy! Wakacje! Zima! Impreza! Powodów są setki :)
Rzadko bywam na zakupach. Odkąd jestem mamą mniej mam czasu na bieganie po sklepach, a wolny wieczorny czas spędzam na zakupach - w sieci. Chyba nie ma dla matki lepszego rozwiązania niż zakupy online! Przemyślane, przeanalizowane, niespieszne, robione w wolnej chwili z laptopem na kolanach albo telefonem w ręce. Wiecie co irytuje mnie najbardziej na standardowych zakupach? Że zawsze przepłacam, że mijają mnie rabaty, zniżki i promocje. Albo gdzieś mi umknie informacja, albo mam zbyt mało czasu, by dobrać kolejną rzecz a przy kasie o żadnej ofercie nie zostaję poinformowana. Mam już takie sklepy, w których zakupy online to czysta przyjemność - zwłaszcza, że kwestia zwrotów czy wymian staje się coraz mniej problemowa. Już nie wspomnę o sytuacji, w której dopiero po zakupach spoglądam do sklepu online i okazuje się, że minęło mnie całkiem miłe SALE! Lubimy oszczędzać - lubimy robić zakupy z głową, dlatego właśnie powstają takie platformy jak AleRabat! 

Nazwa mówi sama za siebie! Wchodzisz na stronę. Zerkasz i.... ciśnie Ci się na usta: "ALE RABAT!" 

Prawda jest taka: dzięki takim portalom płacimy mniej ale kupujemy więcej :) Czyli rachunek na plus, bo każda dodatkowa bluzka, każde body czy torebka to coś gratis. 


Ogromna baza kuponów, kodów rabatowych i promocji w jednym miejscu! Śmiało można powiedzieć, że to platforma inteligentnych zakupów. Dlaczego? Wyobraź sobie, że w planach masz wypad do galerii handlowej i wiesz, że chcesz zajrzeć do Wittchen, koniecznie do drogerii SEPHORA ale i z Bon Prix też byś coś kupiła. Jeśli obawiasz się, że kilka dni po zakupie w sklepie pojawią się ogromne promocje albo Twoja znajoma kupi tą samą torebkę w dużo niższej cenie - sprawdź to! 
Platforma AleRabat.com podzielona jest na kategorie  - dzięki nim możesz w najłatwiejszy  sposób sprawdzić aktualne rabaty dotyczące konkretnych produktów. Na stronie głównej masz aktualnie trwające rabaty - dla uproszczenia, byś nie przegapiła żadnej z promocji. Bo to nie jest kilka % oszczędności, zapewniam! Cóż ja Ci będę opowiadała - sama wejdź i sprawdź!  


Czy nie lepiej się wydaje pieniądze ze świadomością, że korzystasz ze zniżek i promocji - czyli oszczędzasz?  To się nazywają przemyślane zakupy! Jeśli są takie udogodnienia pod ręką ,dostępne w jednym miejscu - doceńmy to! 

4 komentarze

 1. Ja też nauczyłam się robić zakupy w sieci chodzenie po sklepach mnie męczy i nudzi.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja i tak kupuję głównie w sh, a tam zawsze jakieś rabaty ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w SH kupowałam, gdy jeszcze nie były tak popularne jak teraz... Wówczas to były RABATY! I nikt się o ten towar tak nie bił, jak przy dzisiejszych dostawach. Zniechęcił mnie ten popyt... dawno nie byłam

  OdpowiedzUsuń
 4. Wychodzę z tego samego założenia...

  OdpowiedzUsuń