Zmień taras tylko jednym elementem!


Ten sam dom. Ten sam taras. Te same meble. Nawet te same dodatki! Jedna rzecz tylko się zmienia. Jaka?
Zmieniając tylko jeden element, możemy zmienić wygląd całej naszej przestrzeni tarasowej. Wystarczy na podłodze ułożyć inny dywan, zmienić ustawienie mebli, no i cóż - zyskujemy stare-nowe pomieszczenie. Sprawdziłam to Moi Drodzy, dzięki uprzejmości sieci Komfort.

To, że dodatki mogą zmienić całkowicie wystrój wnętrza chyba w możliwie najtańszy sposób - wie każdy. Od poduch, po zasłony, aż po kolor serwetek. Nawet kwiaty wprowadzają inny nastrój, jeśli mamy być szczegółowi. Mój letni salon widzieliście już na platformie Homebook. Cóż... wiele się nie zmienił.  Wybrałam natomiast kilka dywanów z oferty Komfort, by pokazać Wam, jak za pomocą tylko jednego elementu zmienia się aranżacja. Te dywany, to dywany tkane na płasko, które nie są typowymi produktami z przeznaczeniem outdoorowym, a jednak doskonale sprawdzą się w dobrych warunkach pogodowych. Ich oferta jest baaaardzo szeroka, zatem można przebierać i wybierać w każdym przedziale cenowym. Powiem szczerze: jeśli masz dobrze zadaszony taras na zewnątrz - możesz być spokojna. Dodatkowym ich plusem ich to, że zawsze możecie położyć je sobie w salonie - czy innym pokoju chociażby w trakcie trwania zimy, w której z tarasu się raczej nie korzysta. 


Poprzestawiałam. Porozstawiałam. Pozmieniałam. Pokombinowałam. No i efekty macie poniżej! Modułowym meblom wypoczynkowym na taras zmieniać mogę konfiguracje wedle potrzeby i własnego życzenia, co dodatkowo daje więcej możliwości aranżacji przestrzeni, zatem przygotowałam dla Was kilka ich odsłon. Sami zobaczcie:


Teraz powinnam wybrać jedną z opcji! Jak myślicie? Która jest najlepsza? 
15 komentarzy

 1. Oprocz 2 i 3 nie moge zdecydowac sie na jedna! Piekny taras Martyna!👏

  OdpowiedzUsuń
 2. I praktyczny :) Tyle możliwości...

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie! Idealne miejsce na wypoczynek :)
  U nas sezon tarasowy już się raczej skończył, choć wierzę, że wrzesień przyniesie jeszcze jakis ciepły dzień :)

  OdpowiedzUsuń
 4. powiem ci jedno;))))) jak kiedykolwiek dane mi będzie postawić dom i go postawię.......to zatrudnię cię do urządzania;))))))))))))))))) masz doskonały gust i smak. nie wiem czy coś przeoczyłam, czy może nigdy nie wspominałaś o swojej pracy zawodowej i kierunku w którym zdobyłaś wykształcenie.....ale ty musisz miec coś z tym zawodowo wspólnego no nie ma bata musisz;))))) to wszystko i twój dobór dodatków jest bardzo profesjonalne

  OdpowiedzUsuń
 5. 7 :) Aaa pięknie w każdej! Zazdroszczę, marzy mi się taki taras... w ogóle taras! Na razie muszę zadowolić się balkonem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jestem ekonomistką z wykształcenia a pracuję w korporacji telekomunikacyjnej. Nigdy chyba o tym nie pisałam...
  Powiem Ci jednak, że gdy byłam jeszcze na etapie gimnazjum marzyły mi się studia architektoniczne. Ale niestety - matma mnie zdyskwalifikowała ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pisałaś, że sypnęło śniegiem...
  W górach jest to wybaczalne :)

  OdpowiedzUsuń
 8. nie oddam, ale na kawę zaprosić mogę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie trzeba mnie dlugo namawiac ^^

  OdpowiedzUsuń
 10. :* ale mam nadzieję, że i tarasu własnego się doczekasz!

  OdpowiedzUsuń
 11. Piekne masz te meble😍 gdzie mozna kupic kanapy ??

  OdpowiedzUsuń
 12. Kochana ten wypoczynek jest z IKEA. Kupuje się go elementami i jak widać, można składać je w dowolne konfiguracje :)

  OdpowiedzUsuń