Dziecięca magia świąt tworzona przez Elfy, w ich Wielkiej Fabryce!

 Czy warto zabrać dzieci do Wielkiej Fabryki Elfów? 
Tak się zastanawiałam, czy pisać Wam na blogu coś na ten temat, czy relację przygotowywać, czy ktoś będzie chciał zobaczyć to miejsce od strony użytkownika. Ale powiem Wam szczerze - pytaliście osobiście - więc Wam  odpowiem ogólni: POLECAM! 

Zabierzcie swoje Maluchy do świata, w którym rozwija się nie tylko wyobraźnia.... 
Zabierzcie swoje Maluchy do Wielkiej Fabryki Elfów, w której w 10 punktach atrakcji i 10 zadaniach pomogą pomocnikom Świętego Mikołaja skompletować Niedokończoną Zabawkę! 
Zabierzcie swoje Maluchy do miejsca, w którym poczują się jak w bajce, w którym poczują magię świąt. Jednocześnie bawiąc się, rozwiązując zagadki i wyżywając ruchowo! A na koniec, w nagrodę, spotkają kogoś dla nich bardzo wartościowego. Mikołaja!Wielką Fabrykę Elfów możecie odwiedzić w Gdańsku, Warszawie i Katowicach! Wydarzenie przeznaczone dla Maluchów od 3-10 lat. Więcej na jego temat przeczytacie tu >> https://www.wielkafabrykaelfow.pl/ <<

Bilety kupić można w salonach empik, na gruponie i na stronie ebilet.pl (tu wystarczy użyć kodu PREZENT17, by obniżyć cenę biletu o 10 zł w dni powszednie)

Pozdrówcie od nas MIKOŁAJA! ;) 


14 komentarzy

 1. Musze przyznać, ze pierwszy raz słyszę o tej Fabryce :) Kusi mnie żeby tam zabrać mojego Oskarka do Katowic mamy nie daleko to chyba się wybierzemy :)
  Pozdrawiam
  Sylwetta

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super!
  Wtym roku nam.sie nie uda odwiedzic tego miejsca ale moze w nastepnym tak 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też w tym roku dowiedziałam się o niej, a była już w ubiegłym :)
  Jak to się mówi: lepiej późno, niż wcale

  OdpowiedzUsuń
 4. Może w przyszłości będzie więcej miast, w których Wielka Fabryka Elfów powstanie ? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ehhh od nas do tych miast daleko jak na księżyc... :(( a szkoda mojej córci na pewno by się baaaardzo podobalo takie coś

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam nadzieję, że w kolejnych latach Wielka Fabryka Elfów pojawi się w kolejnych miastach :) Może będzie dla Was bliżej

  OdpowiedzUsuń
 7. naszebabelkowo.blogspot.com1 grudnia 2017 05:12

  Jak wiesz też byliśmy, choć dla naszego Bąbla w pewnym momencie okazało się to już zbyt męczące - stracił zainteresowanie i chciał wracać do domu ;) Ale ogólnie fajna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Widziałam mnóstwo zmęczonych maluchów. Najbardziej po tych wyskokowych, dmuchanych rewolucjach :P
  Ale nie ma co ukrywać - warto :) Mój Oli namiętnie wspomina

  OdpowiedzUsuń
 9. Warte odwiedzenia z takimi Maluchami :) 2,5 godziny wrażeń, które wypompują dziecko!

  OdpowiedzUsuń
 10. www.meandmyspace.pl12 grudnia 2017 10:03

  Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie tez we Wrocławiu bo daleko nam wszędzie. Fajne miejsce i jak dużo zabawy dla dzieci

  OdpowiedzUsuń
 11. Dzieci wychodzą wymęczone i pełne wrażeń :) Raz w roku fajnie takie miejsce odwiedzić. Myślę, że na mapie Polski będzie ich coraz więcej :)

  OdpowiedzUsuń