Zakładaj buty i chodź! Pokaż Dziecku Polskę!

Wysil się odrobinę, by pokazać dziecku Polskę, nim zobaczy świat!


Wakacje. Najlepszy czas, by zapakować dzieci do auta i wyruszyć przed siebie. Na mapie naszej Polski wybrać kolejny punkt i prowadzony przez google maps dojechać, gdzie chcecie. Nawet niedaleko. Do miasta obok. Na kilka godzin. Zobaczyć coś, co dzieciom nie znane i odpocząć od codziennych obowiązków, jeśli tylko chcecie.

Ja wiem, że czasami praca jest pracą i urlopu nie dostaniecie. Ale są weekendy, są niedziele i chociaż tą jedną jedyną w miesiącu pojedźcie tam, gdzie pragniecie. Duże miasto, muzeum, park, zoo, a może po prostu atrakcję stworzoną z myślą o dzieciach. Naładuj pozytywną energią i Maluchy, i siebie.

Może na początek wybierz miejsce, które znasz, by czuć się pewniej. Potem poznasz, z tym wyprawy 'się je', poznasz siebie, poznasz dzieci i wyruszycie w nieznane.
Ubierz dziecko na cebulkę. Pojemny kup sobie plecak. Nie zapomnij o wózku i pomyśl o nosidle - nawet  jeśli dziecko chodzi, może nie chcieć już iść przecież. Może przyjść kryzys, może się poddać w z męczeniu. A wtedy Ty posłużysz mu pomocą, lub swoim ramieniem.

 Zabierz dziecko nad morze, mazury i w góry. Pozwól poznać każdy kamyk i każdy strumyk. Nie ma przecież sensu pozbawiać go tej przyjemności tylko dlatego, że przez to niezrealizujecie planu, czy nie dotrzecie tam, dokąd dotrzeć chcecie. Nie popędzaj! Też ciesz się miejscem. Motywuj. Przykład dawaj. I załóż wygodne buty - bo będą Ci potrzebne. By dotrzymać dziecku kroku, lub po prostu tym krokiem nieść je przed siebie...










Przekonałam się o tym sama - mając dzieci, nasza mobilność, komfort i wygoda jest ważna, dlatego istotne jest to, co zakładamy na siebie - na nogi zwłaszcza. Nim założyłam te buty, do tej (najwygodniejszej sukienki) długo zastanawiałam się czy pasują. Wygoda wygrała - czy pasują czy nie!


Coś Wam powiem o marce Teva - butach, stworzonych przez przewodnika zmęczonego ciągłym zmienianiem obuwia, gdy chciał przeprawić się przez rzekę. To on, opatentował pierwsze na świecie sandały trekkingowe. Wtedy właśnie nastąpiła rewolucja w świecie obuwia!  Te buty to lekkość, solidność i design. Regulowane, z zapięciem na rzepy i grubej podeszwie na każdy teren! Do tego - wyglądają całkiem fajnie, prawda?
Są w wersji damskiej, męskiej i dziecięcej - dlatego przed kolejnym wyjazdem wrócę do sklepu i kupię dzieciom. Korzystając z obecnych promocji, lub zniżki, którą i z Wami się podzielę! Jeśli więc chcesz pokazać dziecku Polskę - zrób to wygodnych butach!


Mam aż 20% rabatu na całą nieprzecenioną ofertę (każdej marki) w sklepie MIVO.pl 
*minimalna zawartość zamówienia to 50 zł

Korzystajcie!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz