Zimowa 'Brzozowa Przystań' we Władysławowie - z voucherem!

#PokażDzieckuPolskę


Zima. Chociaż moje czasy szkolne już dawno minęły zima  zawsze kojarzyć będzie mi się z feriami... Wolnością. Swobodą. Odpoczynkiem.  


Z racji tego, że otwiera się właśnie sezon na ferie, a my za sobą mamy pobyt nad zimowym morzem  - zaprosić chciałam Was dziś w progi obiektu, w którym byliśmy... 


Brzozowa Przystań we Władysławowie to kompleks przepięknych domków całorocznych położony w kurorcie znanym wszystkim Polakom -  z mnóstwa wakacyjnych atrakcji, ale też z dala od miejskiego zgiełku. 1600m do plaży pozwala nam na 25 minutowy spacerek - ta odległość naprawdę zapewnia spokój i ciszę - co istotne jest dla wszystkich tych, którym zależy na tym, by po prostu odpocząć.
3400m nadmorskiego raju! Miejsce, które pozwoli Wam na prawdziwy relaks w komfortowych warunkach... pachnących nowością! Każdy z domków urządzony w inny, charakterystyczny dla siebie sposób - o określonym stylu. Dzięki temu wracając tam ponownie możecie na nowo przeżywać pobyt bez poczucia, że fajnie byłoby zmienić obiekt - bo wystarczy tylko wybrać inny  domek:) Zapewniam - chce się tam wracać! 

Kompleks sprawia wrażenie zamkniętego osiedla - jest ogrodzony, ma zamknięta bramę wjazdową, do której każdy z gości ma pilota -  dzięki czemu mamy poczucie bezpieczeństwa a nasze dzieci nie mają możliwości wydostania się na zewnątrz. 
Domki usytuowane są równorzędnie, a pomiędzy nimi jest strefa dla dzieci - ogromna piaskownica "plaża", w której odkryć można szczątki dinozaurów, plac zabaw z domkiem pełnym zabawek czy chociażby tablica kredowa, która daje pole do popisu nie tylko najmniejszym. Warto obserwować profil Brzozowej Przystani na FB i IG, bo właściciele obiektu mają jeszcze kilka asów w rękawie - zatem ilość atrakcji ciągle będzie ulegać zmianie.


Każdy z domków to 58m2 przestrzeni tylko dla siebie (czy wspomniałam, że pachnącej nowością?), w którym zamieszkać może spokojnie 6 osób, a nawet więcej! Pełne wyposażenie, ogrzewanie i klimatyczne kominki. Na parterze mamy kompletnie wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką, mikrofalówką, czajnikiem, ekspresem i płytą indukcyjną. Do tego duży stół, który pomieści cała rodzinę i strefa dzienna, czyli salon z rozkładaną dwuosobową kanapą, TV i wspomnianym kominkiem. Na parterze znajduje się również małe WC oraz schowek pod schodami, w którym znajdą się akcesoria dla dzieci (łóżeczka rozkładane, zabawki) czy np. odkurzacz. Na piętrze mamy do dyspozycji dwie sypialnie - jedna małżeńska a druga z dwoma oddzielnymi łóżkami,  a w niektórych domkach te łóżka mają dodatkowe wysuwane miejsca do spania idealne dla dzieci. Nie zapomnijmy też o łazience z prysznicem.
Mogę śmiało powiedzieć: mamy tutaj HOTELOWY STANDARD!
Domki posiadają duże okna i tarasy, które przybliżają nas do natury. Tam można zjeść śniadanie, można poczytać książkę w wygodnym fotelu jednocześnie zerkając na bawiące się dzieci. Jeśli macie ochotę na kiełbaskę z grila? Też nie ma problemu - każdy domek go ma oczywiście. Super opcja!


Chcecie zajrzeć do środka? i kilka kadrów z innych domków:


więcej zobaczysz tu : https://domki-brzozowaprzystan.pl/domki/


Lubimy podróżować w pakiecie. Nie sami - lecz w towarzystwie :) Sami mieszkamy przecież na co dzień. Te domki to idealny wybór dla rodzin z dziećmi, 2 a nawet 3 par, czyli dla takich jak my, którzy zabierają towarzystwo ze sobą. Dają nam swobodę i intymność. Kuchnia gwarantuje możliwość przygotowywania sobie potraw - co jest plusem np. będąc na jakiejś diecie. Śniadaniem i kolacją we własnym zakresie też można zaoszczędzić, a obiad zjeść np. na mieście. Rankiem wyskoczyć na plażę, pospacerować, a potem wrócić do swojej ciszy i przeczytać książkę... Nie ogranicza nas doba hotelowa, nie narzuca nam nikt pory wstawienia się na śniadanie. Pełna swoboda - tak lubimy najbardziej!


Myślisz o ferie nad morzem? Jak najbardziej! Nasycić się można jodem, odpocząć w ciszy, zaśnieżoną plażę zobaczyć - chociaż my niestety nie zobaczyliśmy. Ale nadrobimy :)


Rzadko mamy okazję poznać właścicieli obiektu osobiście - a tutaj była taka możliwość. Mogę potwierdzić, że to miejsce odzwierciedla ich charaktery - pracowitość, oddanie i pasję!  Zadbają o to, by poczuć się tam naprawdę wyjątkowo. Dzięki nim właśnie mam dla Was niespodziankę! ZNIŻKĘ OCZYWIŚCIE :)Rezerwacji wystarczy dokonać  na https://domki-brzozowaprzystan.pl/  
* voucher ważny do końca kwietnia 2019r.


Brak komentarzy

Prześlij komentarz