REGULAMIN KONKURSUI. ORGANIZATORZY I SPONSORZY 
1. Organizatorem tego konkursu, zwanego dalej "go away! - konkurs z voucherami na wakacje! " jest Martyna Górczyńska, autorka bloga www.MartynaG.pl.

2. Partnerem i jednocześnie sponsorem konkursu jest firma Rainbow Tours S.A. - siedziba główna ul. Piotrkowska 270, 90-361 Łódź 

II. NAGRODY
1. Nagrodami są dwa vouchery o wartości 500zł na wycieczkę  
do wydania na dowolny wyjazd z oferty dostępnej na www.r.pl (z wyłączeniem ofert na stronach biletyczarterowe.r.pl oraz myway.r.pl) .
2. Fundatorem nagrody jest Rainbow Tours S.A.
3. Sponsor nagrody zobowiązuje się do przekazania nagród w postaci voucherów do organizatora konkursu w terminie 5 dni od daty zgłoszenia zwycięscy.

III. ZASADY KONKURSU
1. Konkurs ogłoszony zostanie przez Organizatora na stronie internetowej www.MartynaG.pl i trwać będzie na stronie internetowej http://www.martynag.pl/
2. Aby wziąć udział w Konkursie należy w komentarzu pod postem konkursowym na napisać, gdzie chcesz się udać na wymarzone wakacje i  która z atrakcji tego miejsca jest najbardziej przyciągająca!
3. Masz prawo do wysłania tylko jednego zgłoszenia!
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 28.08.2016r. do godziny 23:59 na stronie organizatora konkursu (www.MartynaG.pl) i  profilu Facebook (https://www.facebook.com/martynagpl/)
5. Zwycięzca konkursu zobowiązuje się do kontaktu w ciągu 3dni roboczych od otrzymania informacji.

IV. CZAS TRWANIA I POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.Konkurs odbywać się będzie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od 22 sierpnia 2016 do 26 sierpnia 2016 do godz. 23:59, na zasadach wskazanych w niniejszym regulaminie.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w niniejszym regulaminie.
3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele partnera, osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie najbliższej rodziny organizatora i partnera/sponsora (tj. małżonek, dzieci, osoba pozostająca w stosunku przysposobienia oraz jej małżonek, a także osoba pozostająca we wspólnym pożyciu).
4. Do konkursu nie zostaną dopuszczone wpisy, które:
a) naruszają prawo obowiązujące w Polsce,
  b) naruszają prawa i uczucia osób trzecich,
c) nie zawieraj spełnionych warunków wymienionych w punkcie III
d) naruszają inne postanowienia zawarte w regulaminie konkursu.
5. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Udział w konkursie, oznacza akceptację wszystkich punktów Regulaminu Konkursu.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
a) zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych,
b) podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.

3 komentarze

  1. BardzO chciała bym udać się do Francji. Marzenie z dziecinstwa❤ Wjeść na wieżę aifla. Spacerować uliczkami . Zobaczyć to piękne miasto nocą 😍Karen92

    OdpowiedzUsuń
  2. BardzO chciała bym udać się do Francji. Marzenie z dziecinstwa❤ Wjeść na wieżę aifla. Spacerować uliczkami . Zobaczyć to piękne miasto nocą 😍Karen92

    OdpowiedzUsuń
  3. Moim wymarzonym miejscem na wakacje jest Kreta. Piękne lazumowe wybrzeże ,góry i woda w jednym miejscu a do tego cieplutko. Nie byłam nigdy za granicą dlatego pierwsze co bym odwiedziła to właśnie takie piękne zakatki

    OdpowiedzUsuń