Zabawki na lata - od Brykacze.pl

By cieszyły długo, i były bezpieczne!

Conajmniej kilka razy w roku masz okazję (i potrzebę) sprawić dziecku prezent. Urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, Zajączki, Mikołajki, Święta.... A jakaś okazja pomiędzy tymi też się zapewne znajdzie. Prezent - najlepiej jeden, a konkretny. Taki prezent, który posłuży na lata - nie tylko Twoim dzieciom, ale także i innym, bo będzie na tyle dobry, że przekażesz go dalej.

Chyba każdy się zgodzi, że dzieci w tych czasach mają nadmiar wszystkiego - zwłaszcza zabawek. A przecież nie o to chodzi, by z tej miłości zasypywać nimi Malca. Starsze pokolenia zwłaszcza trzymają się jednej zasady, dobrej zasady: lepiej, by było mniej, ale za to konkretne - porządne. Każdy wie, że te tandetne zabawki szybko się psują i jeszcze do tego mogą być niebezpieczne... Mamy więc trudne zadanie przed sobą - wybrać dla dzieci to, co najlepsze. To ja Ci zadam pytanie, a potem na nie odpowiem:

Czy zwracacie uwagę na to, czy zabawki dostosowane są do wieku dziecka? Ja zwracam! Zabawki dla dzieci powyżej 6 roku życia mogą być niebezpieczne dla tych młodszych.
Czy zwracasz uwagę, czy nie ma ostrych krawędzi? albo niedoróbek, którymi malec mógłby zranić sobie ręce? - to zwracaj!
Czy pamiętasz, że zabawka powinna być solidna? Tu żadne "słowo honoru" nie może trzymać ze sobą elementów - zwłaszcza, gdy dziecko niekoniecznie korzysta je zgodnie z przeznaczeniem.
Czy szukasz na opakowaniu znaku "CE"? To deklaracja producenta, że produkt spełnia wymagania bezpieczeństwa. Szukaj jej!

Ja wiem, gdzie to wszystko możesz znaleźć - a może Ty już znasz zabawki marki Little Tikes


Moi mali Panowie sprawdzają się ostatnio w rolach małych testerów. Mogę ich nawet nazwa Kontrolerami! Nikt tak nie przetestuje zabawek, jak dzieci, które są rządne zabawy, i potrafią sprawdzić produkt na wiele (często nieprzewidywalnych) sposobów! 

Z racji tego, że mama lubi dawkować dzieciom przyjemność, w pierwszej kolejności panowie odkrywali nowość wśród jeździków Little Tikes:


Nietypowy pojazd na pedały, który nazwany został "czarną strzałą". Auto na pedały napędzane mocą młodych nóg. Ma regulowane oparcie - dzięki czemu łatwiej dostosować go do wzrostu dziecka. Napęd umiejscowiony jest w przednich kołach a podwójne uchwyty w nietypowy sposób sterują autem - niestandardowe rozwiązanie, którego bez problemu uczą się dzieci!
Czarne tworzywo, z którego jest wykonane naprawdę fajnie wygląda i absolutnie nie dziwię się, że wśród hotelowych czy przedszkolnych zabawek dominuje właśnie ta marka - jest nie do zdarcia!
Auto jest dla jednego dziecka ale... znalazł nam się także pasażer na gapę! 


W sezonie letnim najlepsza zabawa jest gdzie? W wodzie i piaskownicy. A gdyby to tak połączyć? Wszystko jest możliwe! Drugim produktem jaki testowali chłopcy jest wielofunkcyjny stolik
Ten wielofunkcyjny stolik posiada dwie komory: jedną na wodę - z wygodnym odpływem w dnie, drugą na piasek - do której dołączona jest pokrywa.  Do stolika zmieści się aż 15 litrów wody, i około 22 kg piasku - będzie się czym oblać, i czym posypać :) W samym centrum stolika mamy wierzę a do zestawu dołączono też dwie figurki zestaw trampolin i zjeżdżalni, grabko-łopatki i piaskowy młyn.
Koniec zabawy? Część piaskową przykrywamy pokrywą i nie straszne będą nam już sąsiadowe koty!

 By pokazać Wam możliwości zabawek nagraliśmy dla Was krótki filmik! Możesz zobaczyć go tutaj... Jeśli interesują Was wysokiej jakości zabawki: sprawdźcie pozostałą ofertę Little Tikes dostępną
w sklepie Brykacze.pl 

A już za kilka dni na moim FB konkurs, w którym wygrać będziecie mogli właśnie te zabawki :)

Czekajcie!
Bawcie się dobrze! i bezpiecznie!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz