Kilka słów o: endermologie


Powinnyśmy być czasem egoistkami! Powinnyśmy robić coś dla siebie bez wyrzutów sumienia... Kto potrzeby bliskich przedkłada nad swoje niech rękę podniesie w górę! Obstawiam, że podniosą wszyscy 😉
Ten rok jest dla mnie przełomowy! Zrobiłam już coś dla ducha, a teraz robię dla ciała... Żyjemy dziś w czasach, w których jest jeszcze więcej pośpiechu niż kiedykolwiek wcześniej - czy w pracy, czy poza nią. Każdego dnia ścigamy się same ze sobą - by wyrobić się ze wszystkimi obowiązkami. Najczęściej na ostatnim miejscu stawiamy siebie - i to jest właśnie ten błąd.

Dlatego jeśli stoimy przed możliwością zrobienia czegoś dla siebie: zróbmy to! Bo ten gest dla siebie odbije się też pozytywnie na innych - w końcu każdy wie, że szczęśliwa mama, to szcześliwe dzieci... szczęśliwa żona, to szczęśliwy mąż. 

I znów żałuję, że na endermologie poszłam dopiero w połowie lata... bo jak to mąż mówi: jest dzień do nocy!


Odkąd wspomniałam Wam o zabiegach, ilekroć do nich nawiązałam jak z rękawa sypaliście pytaniami odnośnie tego zabiegu. Z czym to się je? Czy boli? Czy warto? Dziś, gdy zakończyłam już serię 10 zabiegów jestem Wam w stanie co nieco o tym powiedzieć. Ale już teraz powiem, że: WARTO!Endermologia to nic innego, jak wykonywany specjalnym urządzeniem masaż, stymulujący skórę i tkankę tłuszczową w naszym organizmie. Do tego zabiegu wykorzystujemy najnowsze urządzenie francuskiej firmy LPG, która po 30 latach badań, stworzyła innowacyjną technologię - enermologie® Alliance. Właśnie na tym sprzęcie wykonywane są zabiegi w Laser Delux, z których ja korzystałam. Jest to obecnie najlepszy sprzęt na rynku do tego typu zabiegów i prawdziwa rewolucja w modelowaniu sylwetki: 
 Redukuje tkankę tłuszczową - nawet tą najbardziej oporną!
• Wygładza cellulit
• Ujędrnia skórę, przez pobudzenie produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

tl_files/endermologia/endermologia-statystyki (2).jpg

Najważniejsze jest to, że to idealny zabieg dla leniwych :D czyli mnie! Jeśli masz dość żmudnych ćwiczeń i diet - endermologia jest w stanie poprawić jędrność skóry oraz zmniejszyć obwody konkretnych partii ciała bez żadnego wysiłku. Chociaż nie ma co ukrywać - wysiłek fizyczny i dieta pozwolą wyciągnąć z tego maximum możliwości! Ale jeśli nie chcesz tego robić - i tak zobaczysz efekty!  Wystarczy wstawić się 10 razy na wizycie w salonie :)
2x w tyg miałam godzinę tylko dla siebie, wciskałam się w urocze wdzianko, mogłam wypić kawę, przymknąć oko przy przyjemnym mruczeniu maszyny i zostać całkowicie wymasowana. Chyba każda z kobiet doskonale wie, że ten moment, w którym robi coś dla siebie - SAMA - jest nieoceniony! Każda mama, nawet taka z super mocami, potrzebuje chwili relaksu - momentu tylko dla siebie, odprężyć się i naładować akumulatory, aby dalej móc z taką pasją zajmować się sobą.  Tam, podczas tego zabiegu oprócz błogiego wytchnienia możemy uzyskać jeszcze ujędrnienie skóry i redukcję cellulitu!

Sam zabieg trwa 40 minut i dzielony jest na partie ciała, z którymi chcemy się rozprawić. Już po kilku zabiegach jest widoczny pierwszy efekt! Mój mąż (jak się okazuje - specjalista) nie mógł wyjść z podziwu! TO DZIAŁA! Sam zabieg jest naprawdę w 100% komfortowy,  bezpieczny, naturalny i nieinwazyjny - z tego względu ten zabieg bezpieczny jest także dla kobiet w ciąży - oczywiście po konsultacji z lekarzem prowadzącym. Chociaż obawiałam się zasinień, do których mam tendencję - nie powstały takie. Moc z jaką pracowało urządzenie była indywidualnie dostosowywana.
Jakie są efekty? Genialne! Redukcja cellulitu w 100% nie nastąpiła - zapewne przez brak diety, brak wzmożonej aktywności fizycznej a wręcz przeciwnie - okres stresu i długich godzin pracy przed komputerem. Mimo to jednak pierwszy raz będąc na plaży nie myślałam o tym, czy moje ciało dobrze wygląda. Cellulit - niemalże niewidoczny, boczki - zniknęły, brzuch - nabrał niesamowitej jędrności co po dwukrotnym przybraniu +20kg zdecydowanie tego potrzebował. Przyznam, że zdjęcia wykonywane przed i po są tak intymne, że zdecydowałam się je zatrzymać dla siebie. No chyba, że chcecie zdecydować się na zabieg  i mnie o to prywatnie poprosicie. 

Już wiem, że w Laser Delux jeszcze się pojawię - bo naprawdę warto! Podczas wizyty można odbyć bezpłatną konsultację z kosmetolog, która odpowie nam na wszystkie nurtujące nas pytania i dobierze zabiegi, które sprostają naszym oczekiwaniom.


Muszę Wam powiedzieć też o jednej genialnej promocji, które pozwoli zaoszczędzić nam kilka stówek:


Tu znajdziecie szczegóły: https://www.laserdelux.pl/polec-nas


Jeśli chcecie zrobić coś dla siebie - to endermologie zdecydowanie WARTO! 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz